Výuka meditace | Radek Kolařík

Výuka meditace

NABÍZÍM DUCHOVNÍM HLEDAJÍCÍM I ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI VÝUKU MEDITACE.

Výuka meditace

Své umění meditace předávám na meditačních kurzech, které probíhají v malých skupinách a s individuálním přístupem ke každému z Vás.

Na prvním místě je pro mě kvalita před kvantitou. Jsem schopen učit všechny od naprostého začátečníka až po pokročilého meditujícího. Velmi nerad slibuji nemožné, ale každému z Vás mohu slíbit mnoho světla, lásku Boha, zlepšení Vašeho fyzického i psychického stavu.

Nemohu slíbit opravdovou meditaci, spíše relaxaci, uvolnění, utišení mysli.. Skutečné meditace lze dosáhnout po letech každodenního cvičení a pod vedením Mistra.

Na svých kurzech potkávám až na vyjímky věčné začátečníky a stěžovatele, ti zde marní čas. I v běžném životě platí, že když budete chtít vykonávat dobře nějakou práci, bude muset daný obor studovat několik let. Stejné je to i s meditací. Velmi rád vítám i naprosté pozitivně naladěné začátečníky.

Lidi psychicky a fyzicky vážně nemocné vyléčí dříve lékaři než meditace. Vážná onemocnění může meditace zhoršit a prohloubit.

Pokud jste odvážný abstinent a nekuřák, upřímný k sobě a pozitivně naladěný, jste vítán k mému učení meditace.                                                                               


                                                                              

Komentáře

Další články, které by vás mohli zajímat

O mně

Medituji od svých 13 let, absolvoval jsem několik ezo kurzů a jsem Mistr-učitel reiky.

Po dlouhém hledání jsem našel duchovního učitele Sri Chinmoye. Stal jsem se jeho žákem. Pod jeho vedením se mi meditace začala prohlubovat a stala se mým životem a realitou.