Trocha upřímnosti na začátek | Radek Kolařík

Trocha upřímnosti na začátek

Zapomněli jsme na lidskou duši a vše posuzujeme svou přebujelou myslí. Srdce opomíjíme úplně a čerpáme ze svého egoismu.


V dnešním počítačovém věku, který je plný různých vjemů, jsme na lidskou duši dočista zapomněli. Přijímáme často bezmyšlenkovitě úplně vše, anebo se necháváme tupě vláčet proudem moderní vyspělé civilizace.

Skoro všichni zapomněli, že lidská bytost je nejenom tělo z masa a kostí, ale má nějakou duchovní podstatu, chcete-li vnitřní ustrojení.Dnešní člověk se o své tělo až na vyjímky stará velice pečlivě a dává mu dostatek potravy, svou duši však většina živí odpadky. Svoboda člověka přitom spočívá v tom, že si vybírá nejen potravu fyzickou, ale i potravu duchovní. Většina lidí, které potkávám žije v naprostém vnitřním chaosu a zdravý selský rozum je opravdovou vzácností.  Dnešní svět vybičovává touhy člověka do naprostého maxima a o egoismu a sobectví ani nemluvě. Takto žijící člověk se diví tomu, že je fyzicky nebo duševně nemocný. Každý řeší až stav svého těla, přitom nemoc a její příčina je nadlouho dopředu v lidské duši. Duše vysílá do těla mnoho varovných signálů, které většina lidí ignoruje.

Mým úkolem je dát vše do pořádku, většinou pět minut po dvanácté a dávat Vám naděje v lepší zítřky a svítání Vaší duše. Jsem s Vámi!                                                                 

                                                                                                                Radek Kolařík


Komentáře

Další články, které by vás mohli zajímat

O mně

Medituji od svých 13 let, absolvoval jsem několik ezo kurzů a jsem Mistr-učitel reiky.

Po dlouhém hledání jsem našel duchovního učitele Sri Chinmoye. Stal jsem se jeho žákem. Pod jeho vedením se mi meditace začala prohlubovat a stala se mým životem a realitou.