Náš domov | Radek Kolařík

Náš domov

V domech kde nekoluje vzduch a energie se rozvíjí plísně, které mají za následek nemocnost dětí i dospělých.

Náš domov

Často se na mě obrací majitelé nemovitostí s prosbou, abych jim jejich domy, byty či pozemky uvedl do duchovního či energetickáho souladu. Tento soulad různých energií, duší a sil se mi až na vyjímky podaří navodit, ale vždy majitelům říkám, že velkou roli hraje i jak, kde a z jakého materiálu je objekt postaven.

Dnešní stavebníci staví své domy z nových materiálů, které zaručují rychlé a pohodlné bydlení, ale zapomínají na to, že každý materiál má své energetické vyzařování. Tradiční materiály mají energie nesrovnatelně lepší.

V domech a bytech z moderních materiálů většinou neobíhá energie ani vzduch. Domy obložené polystyrénem nedýchají téměř vůbec a zasloužily se alespoň podle mých poznatkům v poslední době o rozvoj alergií a respiračních onemocnění. V domech kde nekoluje vzduch se rozvíjí plístě, které mají za následek zvýšenou nemocnost dětí, ale i dospělých.

Proto bych chtěl doporučit, abyste stavěli své příbytky z tradičních materiálů, nebo raději bydleli ve starším domě, který si nejlépe sami opravíte. Vím, že Vám to dá moc práce, času a peněz, ale výsledek opravdu stojí za  to! Dům nebo byt postavený na dobrém místě z tradičních materiálů lze vyčistit, ale ze špatného materiálu a na nevhodném místě jen obtížně nebo vůbec.

A na závěr jedno malé zamyšlení o tom, že bychom raději měli využívat domy starší, mnohdy na krásném místě a nestavět stále nové domy na zelené louce. Zabíráme tím úrodnou půdu, na které hospodařili naši předkové a tato půda nám může v budoucnu chybět. Je škoda, že v naší krásné zemi jsou upředňostnovány zájmy finanční nad zájmy udržení české krajiny. Stále nová obchodní centra, sluneční elektrárny a satelitní městečka u velkých měst, která nahrazují známé paneláky, nás v budoucnu nenasytí ani nám nedodají energii.

Přeji Vám dobrou volbu při výběru Vašeho obydlí, které máte mnohdy na celý svůj život!       

                                                                                                                                                                      Radek Kolařík

Komentáře

Další články, které by vás mohli zajímat

O mně

Medituji od svých 13 let, absolvoval jsem několik ezo kurzů a jsem Mistr-učitel reiky.

Po dlouhém hledání jsem našel duchovního učitele Sri Chinmoye. Stal jsem se jeho žákem. Pod jeho vedením se mi meditace začala prohlubovat a stala se mým životem a realitou.