Síla myšlenek | Radek Kolařík

Síla myšlenek

Svou existencí vytváříme určitou energii, kterou vysíláme ze svého nitra. Člověk je vysílačem energie, která vychází z duše.


Boj se sebou samým je nekonečně těžší než boj s druhými, proto raději vedeme válku se všemi. Nemám v úmyslu vynášet na světlo nějaká moudra. Stejně už někdo něco podobného řekl. Slova jsou podle mého názoru velmi špatným nástrojem něco skutečně pravdivě vyjádřit. Mám na mysli boje vnitřní, které všichni vedeme ať si to uvědomujeme či ne.

Svou existencí vytváříme určitou energii, kterou vysíláme ze svého nitra. Člověk je menším nebo větším vysílačem různých energií, které vychází z duše. Téměř nikdo si neuvědomuje, že je zodpovědný za to co vysílá. Říkám tomu vnitřní zodpovědnost. Pokud vysíláme negativní energie, po určité době se nám vrátí. S energií pozitivní je to stejné. Dovolím si ještě podotknout, že se tak děje na více duchovních úrovních, které vnímají duchovní mistři.

U obyčejného člověka pro začátek postačí, když bude vysílat trochu optimismu a radosti ze života. Pro ty druhé, kteří chtějí své vnitřní vyzařování zdokonalit více, je nespočet možností způsobů meditace a upřímné vnitřní modlitby, která může mít stejné výsledky jako meditace.

Na těchto stránkách záměrně nenabízím žádné kurzy ani přednášky o meditaci, vše je stejně řízeno Nejvyšším.
Hodně úspěchů při zdokonalování Vaší duše při cestě za Světlem a Pravdou, pro začátek s dobrou a pozitivní myšlenkou.
 Vše dobré!
                                                                                                                   Radek Kolařík

Komentáře

Další články, které by vás mohli zajímat

O mně

Medituji od svých 13 let, absolvoval jsem několik ezo kurzů a jsem Mistr-učitel reiky.

Po dlouhém hledání jsem našel duchovního učitele Sri Chinmoye. Stal jsem se jeho žákem. Pod jeho vedením se mi meditace začala prohlubovat a stala se mým životem a realitou.